Przejdź do treści
Przykładowe schematy ekranów wizualizacyjnych

Automatyka przemysłowa

W dziedzinie automatyki przemysłowej naszym celem jest nie tylko dostarczenie rozwiązań, ale przede wszystkim zrozumienie i spełnienie potrzeb naszych klientów. Każda współpraca rozpoczyna się od głębokiego zanurzenia się w specyfikę danego przedsiębiorstwa i jego procesów. Naszym pierwszym krokiem jest szczegółowe poznanie oczekiwań inwestora oraz zrozumienie wymagań dotyczących efektywności, bezpieczeństwa i wydajności.

Rozpoczynamy od przygotowania wstępnego szkicu wizualizacji systemu, który stanowi mapę drogową naszej wspólnej podróży ku doskonałości przemysłowej. Bazując na schemacie technologicznym procesu produkcyjnego, starannie dobieramy i proponujemy rozwiązania, które nie tylko odpowiadają potrzebom klienta, ale również są zgodne z unikalną specyfiką zakładu.

Kładziemy szczególny nacisk na to, by każdy element proponowanego systemu automatyki przemysłowej, włączając w to programowanie sterowników przemysłowych oraz systemy BMS (Building Management System), był precyzyjnie dopasowany do wymagań i oczekiwań inwestora. Nasze rozwiązania nie tylko spełniają oczekiwania, ale także integrują się harmonijnie z istniejącą infrastrukturą i procesami produkcyjnymi, przyczyniając się do optymalizacji całego przedsiębiorstwa.

W trakcie naszej współpracy dokładnie analizujemy i wyceniamy poszczególne elementy systemu, uwzględniając nie tylko koszty zakupu niezbędnego sprzętu i aplikacji, ale także koszty związane z programowaniem sterowników oraz pracami montażowymi. Nasza transparentność w procesie wyceny pozwala klientowi na pełne zrozumienie i świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Naszą misją jest nie tylko dostarczenie rozwiązań automatyki przemysłowej, ale przede wszystkim zapewnienie satysfakcji naszych klientów poprzez perfekcyjne dopasowanie naszych działań do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki naszym systemom zarządzania budynkiem BMS oraz zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie automatyki przemysłowej, zautomatyzujemy Twoją technologię, umożliwiając efektywne zarządzanie budynkiem i optymalizację procesów przemysłowych w Twojej firmie.

Przebieg realizacji projektu:

  • Proponujemy sprawdzone rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne. Jesteśmy partnerem firmy TEL-STER, której produkty proponujemy (TELWIN SCADA). Specjalizujemy się w różnych systemach programowania SCADA: TelWin, iFix, Citect, inTouch, ClearScada, Wizcon;
  • Wyceniamy koszt sprzętu, aplikacji, programowania zgodnie ze specyfikacją projektową;
  • Przygotowujemy wstępny szkic wizualizacji, zgodnie ze schematem technologicznym procesu, który należy zwizualizować;
  • Po konsultacjach z klientem przygotowujemy kompletną wizualizację, która zawiera: Schematy technologiczne, Sterowanie, Nastawy, Wykresy, Trendy, Raporty, Alarmy.
  • Serwisujemy wykonaną przez siebie pracę. Drobne prace serwisowe wykonujemy zdalnie;
  • Oferujemy również usługę nadzoru nad systemem wizualizacji.

Przykładowe schematy ekranów wizualizacyjnych

Poznaj jedną z naszych realizacji – Equipo

Ekologia w przemyśle

Czyli użycie najbardziej rozwiniętej technologii wśród obecnie dostępnych, która zawdzięcza swoją innowacyjność temu, iż została stworzona w oparciu o wiele technologii, stosowanych dotychczas odrębnie. Dowiedz się więcej klikając w przycisk poniżej!

Dodatkowe informacje

Oferujemy programowanie sterowników wielu marek, m.in.: SAIA Burgess, Siemens, GE FANUC, Mitsubishi.
Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem w branży wod-kan.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą Smart For Industry zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z tych usług. W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji dotyczących warunków realizacji projektów prosimy o kontakt.